piątek, 24 lipca 2015

Zahaczone inspiracje - Zróbmy sobie pled razem z mooglyblog.com

Ależ tęsknię za moim blogiem! Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo! Głowa pęka od pomysłów, ręce świerzbią a robić nie ma jak. Marzę o dniu, kiedy wreszcie przestanę się kształcić. Policzyłam, że nauka w różnych instytucjach, poczynając od zerówki, zajmuje mi już ... 20 lat. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to kształcenie ciągłe skończy się wiosną 2017 r. Potem ewentualnie dokształcanie. Ale wreszcie skończą się kolokwia, stresujące ustne egzaminy i obowiązkowa obecność na zajęciach. Wytrzymałam 20 lat, to 1,5 roku też dam radę.

Jednak żeby Zahaczona nie padła, chcę Wam pokazać coś, czym zachwyciłam się ostatnio - inicjatywą jednej z moich ulubionych szydełko - blogerek Tamary Kelly z Moogly. Tamara jest Amerykanką, która uwielbia działać zbiorowo. Stąd na jej blogu masę akcji, zachęcających do wspólnego dziergania. Jedną z nich, trwającą cały 2015 rok jest Moogly Afghan Crochet - Along.


http://www.mooglyblog.com/2015-cal-block-1/


Zabawa polega na wspólnym, całorocznym dzierganiu pledu, składającego się z różnych kwadratów. Co dwa tygodnie Tamara zamieszcza na swoim blogu wzór na kolejny element układanki. Każdy kwadrat ma innego autora. Dzięki temu Tamara nie tylko daje swoim fanom kolejne świetne wzory, ale też promuje zaprzyjaźnione blogi. I to się nazywa przyjazna blogosfera! Proponowane przez nią motywy są fenomenalne - zresztą, sami zobaczcie (chcąc przejść do bloga, a z niego do strony ze wzorem, po prostu kliknij w obrazek):

http://www.mooglyblog.com/wp-content/uploads/2015/01/Mooglys-Starburst.jpg
http://www.mooglyblog.com/2015-cal-block-1/

http://www.mooglyblog.com/wp-content/uploads/2015/02/Windmill-Square.jpg
http://www.mooglyblog.com/wp-content/uploads/2015/02/Family-Square-Moogly.jpg
http://www.mooglyblog.com/cal-block-9/

http://www.mooglyblog.com/wp-content/uploads/2015/05/Moogly-Neverending-Wildflower-Granny.jpg
http://www.mooglyblog.com/wp-content/uploads/2015/07/Moogly-Cupcake.jpg

Chcecie być z Zahaczoną na bieżąco? Zapraszam do Zahaczonej na facebook'u!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz